У Житомирському районі безкоштовну юридичну консультацію надає “Об’єднання Самопоміч” в Житомирському районі

ІГ ГО «Об’єднання Самопоміч» в Житомирському районі надає безкоштовну юридичну консультацію населенню, з різних питань. 

Такі юридичні консультації житомиряни та жителі району можуть отримати у Житомирі за адресою вул. Велика Бердичівська 6., або зателефонувавши за телефоном 55-58-85, для попередньої реєстрації. 

Усі, хто має таку необхідність, можуть звернутися з понеділка до четверга з 10 до 16 години. Допомагають людям кваліфіковані спеціалісти та юристи.

Володимир Колесник керівник ІГ ГО «Об’єднання «Самопоміч» в Житомирському районі: “Надання кваліфікованої правової допомоги населенню, це запорука вирішення їх проблем і якщо людині десь не виходить прийти в цих часових рамках, безпосередньо можна зателефонувати, юристи вислухають і в межах своєї компетенції зможуть надати роз’яснення”.

За юридичною консультацією до нас люди звертаються з різними проблемами, – каже спеціаліст із земельних відносин, волонтер, Дмитро Пшоняк«В основному до нас звертаються громадяни за консультацією з питань врегулювання земельних відносин в частині порядку розподілу земельної ділянки у будинковолодінні, порядку виправлення помилок у державному земельному кадастрі (накладення площин земельних ділянок), а також щодо послідовності виготовлення документації із землеустрою, реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі та ін.

Аналізуючи проблеми, які пов’язані з земельними відносинами необхідно констатувати, що у тенетах земельного законодавства, землеустрою іноді складно віднайти правильні відповіді і досвідченому фахівцю.

Нами започатковано проведення складної системної роботи в цій галузі, яка дасть можливість запропонувати нові якісні підходи в земельному законодавстві, де громадяни, та суб’єкти підприємницької діяльності не будуть мати жодних перешкод та «тривалих багаторічних забігів» у вирішенні земельних питань».

Якщо ставляться питання, які поза межами компетенції та повноважень ІГ ГО «Об’єднання Самопоміч» в Житомирському районі, населенню надається консультація, куди можна безпосередньо звернутися, а також допомогти оформити відповідні скарги, заяви тощо.


ІГ ГО «Об’єднання «Самопоміч»в Житомирському районі

м. Житомир, вул. В.Бердичівська 6.

Тел. (0412) 55-58-85. 

https://www.facebook.com/groups/samopomich.zhytomyr.raion