Нижня білизна і колготки для вагітних

Особливої уваги заслуговує тканина нижньої білизни. 

Всупереч поширеній думці, зовсім необов’язково купувати труси і ліфчики з чистої бавовни. Сучасні високоеластичні «дихаючі» матеріали – наприклад, мікрофібра – не тільки безпечні, але й легко розтягуються, добре підтримують груди і живіт. Вироби з них прекрасно сидять.

Трусики

Зовсім не обов’язково купувати їх у магазині для вагітних. Головне правило – гумка не повинна тиснути на живіт. Труси для вагітних натягують на живіт (високі), або носять під ним (низькі). Рекомендується вибирати високоеластичну безшовну білизну – тоді вона буде непомітною під одягом. В останньому триместрі знадобляться труси-бандажі c широкою стрічкою на талії, яка підтримує живіт і запобігає розтяжки. Схожим чином конструюють і купальники для вагітних.

Еластичні дородові труси не просто обтягують живіт, але і підтримують його, що створює гарний силует. Важлива деталь – відсутність швів. Така білизна непомітно під одягом і не натирає шкіру.

Як вибрати колготки?

Колготки для вагітних бувають прості і компресійні:

Найбільш ощадливий варіант – звичайні колготки з м’якою гумкою і низькою талією, які носять під животом. Спеціальні колготки для вагітних недешеві, зате мають анатомічну вставку, яка розтягується по мірі зростання живота. Зазвичай вставка зроблена з бавовни або велюру, за рахунок чого забезпечується хороша мікроциркуляція і терморегуляція – тому шкіра в таких колготках не потіє. «Зимові» моделі мають утеплені верх і шкарпетки.

Нижнее белье для беременных на MEDzakaz – качественная и безопасная продукция для будущих мам. Большой выбор. Заходите и выбирайте!”