У Житомирі два рідні брати “вичистили” кілька десятків автівок

Працівники карного розшуку Житомирського МВ УМВС викрили двох чоловіків, причетних до кількох десятків крадіжок майна з автомобілів жителів обласного центру.

Про це повідомляють в УМВС.

Упродовж квітня та травня до міліції надійшло кілька десятків заяв від житомирян про крадіжки майна з їх автомобілів.

“Такі випадки були зареєстровані у різних частинах обласного центру, – повідомив начальник Житомирського МВ УМВС Михайло Сорока. – Однак зловмисники “працювали” за однією схемою: обирали автомобілі радянського автопрому, на яких не була встановлена охоронна сигналізація, вночі зламували замок на дверцятах та викрадали акумулятори, магнітоли, інструменти, запасні колеса й інші речі.”

Задля викриття та затримання крадіїв правоохоронці створили спеціальні оперативні групи, які патрулювали у місцях можливої їх появи. Зрештою міліціонери затримали зловмисників одразу після того, як вони витягли акумулятор з чергової “вазівки”, що стояла у дворі багатоповерхівки.

Затримані – рідні брати, віком 40 та 29 років, раніше вже були засуджені за вчинення майнових злочинів.

“Уже зараз є підстави стверджувати, що вони причетні до близько чотирьох десятків таких крадіжок. Слідчі вилучили частину викраденого та низку речових доказів”, – продовжує Михайло Сорока.

Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує до 5 років позбавлення волі.