Вирішення проблем – реальний процес – нардеп Антонищак у Житомирі

У Житомирі з робочим візитом 26 травня побував народний депутат Андрій Антонищак.

Член Комітету ВР з питань податкової та митної політики зустрічався з трудовим колективом митниці та найбільшими експортерами й імпортерами області.Обговорювали складні питання митного процесу.Підприємці скаржилися, що високі ставки імпортного мита на окремі групи товарів та обладнання здорожують їхню продукцію і роблять неконкурентною, а подекуди навіть провокують зупинку виробничого процесу.

Цю зустріч ініціював «Народний Контроль» Житомира. Голова обласного осередку Світлана Пахольчук: «Обговорення цієї проблеми актуальне для нашого міста і ці питання є надважливими, бо проблеми підприємців для нас актуальні та зрозумілі, бо ці підприємства значно впивають на формування місцевого бюджету. Отож, ми прагнули, аби проблеми звучали з перших вуст, а до їхнього вирішення підходили безпосередньо учасники законотворчого процесу». 

Учасники зустрічі дійшли згоди, що змінювати умови та обставини потрібно спільно і вже тепер. Під час обговорення обмінялися контактними телефонами та домовилися про предметну роботу.

«Відсутність конструктивної співпраці між державними органами, часті кадрові перестановки та зміни векторів роботи зумовлюють неузгодженість в економічних процесах. В столиці, в Києві, часто не знають про проблеми з областей. Тож про всі суперечності та труднощі, що виникають у виробничому процесі – повідомляйте. Ми враховуватимемо ці обставини та коригуватимемо нормативно-правову основу», – закликав до співпраці народний депутат Андрій Антонищак.

«Ми сформували міжфракційну групу «Народний Контроль» та закликаємо до співпраці громадян, підприємців, організації аби спільно аналізувати проблеми та ламати корупційну систему.Змінилася країна і змінилися люди, наша мета – будувати країну, якою ми пишатимемося», – акцентував нардеп Антонищак під час спілкування у прямому ефірі обласного телебачення.