​Спайдерні системи

Скління із застосуванням спайдерної системи від sf.ua– це технологія, яка дозволяє повністю засклити фасад будівлі, абсолютно приховавши каркас, на який кріпляться світлопрозорі матеріали.

Зростаюча популярність цього методу скління пояснюється унікальними характеристиками створюваної конструкції, які, в свою чергу, обумовлені поєднанням властивостей скла і сталі. Спайдерні системи відрізняються високим ступенем стійкості до корозії і великим запасом міцності, що дозволяє застосовувати дане рішення в найбільш складних кліматичних умовах.

На сьогоднішній день, замислюючись про оформлення фасадів будівель, все більше архітекторів приходить до використання різних видів світлопрозорих матеріалів. Ультрасучасний стиль «хай-тек» дає найширші можливості для реалізації практично будь-яких дизайнерських задумок, а сталева основа системи скління дозволяє забезпечити високий рівень надійності будови.

До незаперечних переваг систем скління також відноситься максимальна здатність до пропускання світла – домогтися такого ефекту дозволяє лише даний метод оформлення фасаду. До переваг систем скління слід віднести і тривалий термін експлуатації при мінімальному обслуговуванні: засклений фасад не вимагає реставрації, достатньо лише стежити за чистотою стекол.

Серед компаній-підрядників популярність систем скління пояснюється високою швидкістю проведення монтажних робіт, що дозволяє істотно скоротити час, потрібний на зведення будівлі.

Існує чотири способи скління фасаду:

Система скління по несучих трубах;

Система скління за допомогою використання балок перекриттів або існуючих колон. Найбільш економічний і швидкісний варіант;

Система скління за допомогою опорних ребер. Відрізняється великою кількістю використовуваного скла, високим ступенем витонченості та максимальної світлопрозорості;

Система скління із застосуванням тросів або стрижнів з металу. Самий дорогий метод, який, однак, дає найбільш привабливий результат.

Вибір конкретного способу безпосередньо залежить від специфіки вашого проекту, його бюджету і, звичайно, від ваших побажань.