Турецькі готелі готові робити знижку

Готелі Туреччини заявили про готовність переглянути цінову політику, щоб не втратити цього року  туристів.

Готелі Туреччини розглядають можливість зниження вартості проживання для туристів з різних країн. Про це повідомила член правління асоціації готельєрів Туреччини Гюльчін Гюлер.

За словами Гюлер, розмовляючи з журналістами в Стамбулі, зрозуміла, що різні країни світу – «одне з найбільш значущих напрямків для турецького турбізнесу». При цьому вона зазначила, що частина світових туроператорів досі не розрахувалася з турецькими готелями за 2014 рік, передає «Інтерфакс».

Гюльчін Гюлер, член правління асоціації готельєрів Туреччини: «Звичайно, мова не йде про масові заборгованості, але є ряд компаній, які ще не розплатилися. Над зниженням цін повинні працювати всі готелі. Вони будуть переглядати договори і пропонувати особливі умови роботи зі світовоими туроператорами. Вже зараз є певне зниження цін, і готельєри розуміють, що знижки повинні бути серйозними».

Також повідомляється, що для зниження вартості турпакетів Туреччина найближчим часом перейде на взаєморозрахунки в різних валютах світу. Крім того, до початку сезону турецький уряд має прийняти ухвалу про субсидування світових туроператорів, щоб зберегти стабільно високий турпотік.

Відзначимо, минулого року Туреччину відвідали близько 45 млн туристів. Це на п’ять відсотків більше, ніж у 2013-му.

Як повідомлялось раніше, турецькі і єгипетські готелі через падіння попиту на свої послуги з боку туристів запропонували туристичним компаніям знижки на 20%, а в майбутньому знижкові пропозиції і зовсім можуть скласти 40%.

Гостиничные чеки в Санкт-Петербурге. Предлагаем купить чеки на гостиницу на сайте услуг. Все решается одним звонком администратору или онлайн заявкой.