34-та сесія обласної ради внесла зміни до бюджету Житомирщини

На черговій 34 сесії обласної ради шостого скликання депутатський корпус розглянув 44 питання порядку денного.

Рішенням обласної ради відбулося внесення змін до обласного бюджету. 

Серед основних позицій видатків шляхом перерозподілу бюджетних призначень виділено 868 тисяч гривень на будівництво приміщення в обласній клінічній лікарні для встановлення комунального МРТ; 179 гривень тисяч на ремонт даху обласного спеціалізованого будинку дитини; 197 тисяч гривень на ремонт західної трибуни центрального стадіону «Полісся» у Житомирі; 800 тисяч гривень на придбання хірургічного обладнання для обласної лікарні; 600 тисяч гривень на створення матеріального резерву – придбання паливно-мастильних матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій.

Директор департаменту фінансів ОДА Ганна Ємченко доповідає про зміни до обласного бюджету

34s33

Додатково виділено 120 тисяч гривень на співфінансування Програми підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів. Загальна сума бюджетних призначень на 2015 рік на виконання заходів Програми склала 620 тисяч гривень.

Обговорення питань порядку денного

34s16

34s22

34s1

За рахунок обласного бюджету буде виплачено компенсацію за пільговий проїзд у залізничному транспорті, додаткову потребу в коштах на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, на виплату стипендій, оплату енергоносіїв у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

34s28

34s3

Обласна рада внесла зміни до Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки. Фізичні особи-учасники антитерористичної операції на сходів України, ОСББ та ЖБК зможуть отримувати відшкодування за одним кредитним договором як у рамках державної, так і у рамках регіональної програми.

Внесено зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони, 10-го батальйону територіальної оборони, частин ЗСУ, підрозділів органів внутрішніх справ та СБУ. У межах змін з обласного бюджету спрямовано 119 тисяч гривень на придбання батарей до безпілотників.

34s2

34s29

Обласна рада надала погодження ТОВ «Черняхівський спецкар’єр», приватному підприємству «Надрагранресурс» щодо отримання спецдозволів на користування надрами та погодила надання гірничого відводу ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів». Депутатський корпус також прийняв рішення про надання у користування мисливських угідь ТОВ мисливсько-рибальському клубу «Військових ветеранів» і громадській організації мисливсько-рибальський спортивний клуб «Смолівський».

34s51

Рішенням обласної ради відбулося перейменування населених пунктів області. Так, село Чубарівка Андрушівського району отримало назву Града, а село Комсомольське Олевського районі стало називатися Покровське.

34s27

На останній сесії у шостому скликанні депутати ухвалили звернення до центральних органів влади. Обласна рада звертається до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо впровадження адресної грошової допомоги окремим категоріям громадян, які мають право на пільговий проїзд міським та приміським транспортом; до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо висновків про вплив вибухівки марки «Ера» на довкілля; до Верховної Ради України з проханням прийняти закон про трансплантацію та до Міністерства охорони здоров’я розглянути і позитивно вирішити питання щодо лікування учня Житомирського педагогічного ліцею Юрія Коханчука.

34s46

Прес-служба обласної ради