На Житомирщині станом на 14 годину на виборах зафіксовано 7 випадків порушень та затриманий “карусельний” автобус

Станом на 14.00 до міліції надійшло 7 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє оперативний штаб УМВС Житомирщини.

Повідомлення про можливі порушення, пов’язані з виборами надійшли: 2 – з м. Житомира та Коростишівського району, по 1 – з Коростенського, Ружинського і Чуднівського районів.

За усіма повідомленнями тривають перевірки. Зокрема, в обласному центрі на вул. Корольова та Саєнка затримано 2 підозрілих автобуса, у Коростишівському районі -спостерігач не потрапив на засідання дільничної виборчої комісії, у Ружинському районі – у списках виборців олівцем було зроблені помітки, у Чуднівському районі – замість по 2 лише по 1 великій та малій скриньці для голосування та інше.

Щодо автобуса, то перевіряючи інформацію про можливе перевезення проплачених виборців, працівники міліції затримали на вулиці Корольова в обласному центрі автобус ПАЗ, який знаходився неподалік виборчої дільниці. На місці працює слідчо-оперативна група Житомирського міськвідділу. 

На момент прибуття слідчо-оперативної групи у транспортному засобі знаходився лише водій, який пояснив, що перевозив групу людей.

За словами очевидців, з автобусу нібито вийшло кілька десятків людей різного віку.

У ході першочергового з’ясування всіх обставин встановлено, що транспортний засіб належить одному з перевізників обласного центру.

На місці події також знаходяться представники декілької політичних партій та громадські активісти.

Триває перевірка щодо замовника та мети перевезення.

Фото з фейсбуку