​«Наш край» у Житомирі долає прохідний бар’єр і готується захищати свій результат на дільницях, – Дебой

Політична партія «Наш край» має рейтинг в 10% по області й 7,5% підтримки виборців в Житомирі. Ми йдемо активними кроками до успіху. 

Про це під час всеукраїнського телемосту з представниками партії «Наш край» повідомив лідер виборчих списків до обласної і міської ради Володимир Дебой.

За його словами, «Наш Край» йде у міську раду з повним списком кандидатів.

«Ми розпочали активну агітацію і досягли прохідного рейтингу. Щоб захистити наш результат, ми створили команду з журналістів, активістів, які в день виборів слідкуватимуть за перебігом голосування й фіксуватимуть можливі фальсифікації результатів, спрямованих проти партії «Наш Край», – сказав Дебой.

Він повідомив, що завдяки допомозі юристів з центрального штабу партії Житомирський осередок партії «Наш край» відстояв своє право брати участь у виборах до міської і обласної ради, оскільки, за його словами, «Наш край» намагалися не допустити до виборів. Стратегія партії «Наш край» – говорити про справи, а не займатися популізмом.

«Ми обігруємо опонентів тим, що не говоримо загальними словами, а професійно вирішуємо найболючіші питання регіону», – сказав співголова партії «Наш край» Олександр Фельдман.