У Житомирі міліція шукає матір, яка викинула своє немовля у мішку на смітник. Фото

27 жовтня у приватному секторі обласного центру було виявлено тіло дитини, загорнуте у поліетиленовий мішок, передають в УМВС.

Близько 11.00 до чергової частини міліції надійшло повідомлення від 34-річного житомирянина про виявлення мішка з тілом немовляти.

На місці події правоохоронці з’ясували, що знахідку чоловік виявив випадково серед господарського непотребу, залишеного у глухому кутку на прохідній території спільного двору.

За словами заявника, він зранку займався домашніми справами. А коли почав розбирати старий металобрухт поблизу господарської будівлі, то виявив мішок з мертвим малям.

Під час огляду експертом тіла хлопчика, що було також загорнуто у кілька поліетиленових пакетів, попередньо встановлено, що він є новонародженим. Нині призначено судово-медичне дослідження щодо причин смерті дитини, за результатами якого прийматиметься рішення щодо остаточної кваліфікації події.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування, у рамках якого правоохоронці проводять першочергові заходи щодо встановлення матері дитини та обставин, за яких настала смерть немовляти.