У Житомирі на ринку затримали нелегала з Узбекистану з підробленими документами. Фото

29 жовтня під час чергового рейду міліція затримала 38-річного чоловіка, який під час перевірки не зміг надати жодних документів про особу. Згодом іноземець, який на ринку торгував одягом, посвідчив свою особу паспортом громадянина Узбекистану, передають в УМВС.

“Під час перевірки з’ясувалось, що два тижня тому цей чоловік уже затримувався нашими колегами у сусідній області за аналогічне правопорушення і відносно нього прийнято рішення щодо примусового повернення до країни походження, – розповів начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС Житомирщини Дмитро Підгорний. – Крім того, у наданих ним документах встановлено наявність підроблених відміток про перетин кордону України.”

Нині вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

“Також тиждень тому на Малинському ринку обласного центру під час профілактичного рейду було затримано 3 громадян Азербайджану, -продовжує Дмитро Підгорний. – На даний час відносно одного з них уже прийнято рішення щодо примусового повернення до країни походження.Перевірка щодо інших триває.”

Загалом за час проведення заходів лише в обласному центрі затримано 8 осіб, серед них громадяни Узбекистану та Азербайджану, які не мали документів, які посвідчували б законність їх перебування на території України.

Відносно іноземців за порушення установлених правил перебування у нашій державі складені протоколи за ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За чинним адміністративним законодавством нелегалам можуть загрожувати штрафні санкції та примусове видворення за межі України.