Управління праці та соцзахисту населення Житомирської області віддало путівки для інвалідів санаторію “Дениші”

Управління праці та соцзахисту населення Житомирської області визначило переможця для лікування інвалідів.

Про це пише “Вісник державних закупівель”.

Дата акцепту – 16 жовтня.

Два лоти виграло КП “Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення “Дениші” Житомирської обласної ради. 

Так, 22 путівки для інвалідів із захворюванням серцево-судинної системи та  8 путівок (супровід) обійдуться в 102 тис. 168 грн. (без ПДВ). А 28 путівок із захворюванням органів опори та руху та 6 путівок (супровід) – в 130 тис. 032 грн. (без ПДВ).

Санаторій має надати відпочинок та лікування інвалідам до 31 грудня 2015 року. Термін перебування – 18 днів.

В торгах брали участь іще два санаторія.Якщо коростишивській “Санаторій для батьків з дітьми “Тетерів” запропонував вищі ціни, то Міжгосподарський санаторій “Токарі” із Сумьскої області надав дешевші пропозиції (на декілька десятків тисяч менші), але його пропозицію відкинули, бо “одним із засновників учасника є юридична особа, про кінцевого бенефіціарного власника (контролера), якої нема даних в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”.

Нагадаємо, у на початку жовтня “Дениші”  виграв санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Житомирської області від Департаменту праці та соцзахисту населення Житомирської облдержадміністрації.