​Прокуратура Житомирщини повернула з незаконної оренди майновий комплекс вартістю 4,2 млн грн

Прокуратурою Житомирської області забезпечено виконання судового рішення, постановленого у справі за позовом прокуратури про розірвання договору оренди з ТОВ «Український вірусологічний центр» та повернення майна вартістю 4,2 млн грн з незаконної оренди.

Установлено, що у 2009 році Регіональним відділенням Фонду держмайна України в Житомирській області укладено із ТОВ «Український вірусологічний центр» договір оренди цілісного майнового комплексу Житомирського філіалу – структурного підрозділу Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів вартістю понад 4 млн 276 тис грн.

Однак, усупереч вимогам чинного законодавства про оренду державного і комунального майна та умовам договору, з вересня 2011 року товариство припинило сплачувати орендну плату, унаслідок чого накопичився борг на суму майже 782 тис грн.

Прокуратура області, в інтересах держави, заявила позов про розірвання договору, припинення оренди та сплати заборгованості, який задоволено господарським судом Житомирської області.

Наразі цілісний майновий комплекс вартістю 4,2 млн грн повернуто з незаконної оренди та передано на баланс державного підприємства «Спецагро».

Рішення суду про стягнення заборгованості на суму майже 782 тис грн перебуває на виконанні.

Прес-служба прокуратури Житомирської області