​У Житомирі вирішено питання з виплатою зарплат та стипендій вчителям і студентам військового інституту

Через перехід під юрисдикцію Міноборони від Міносвіти у житомирському військовому інституті ім. С. Корольова постало питання з виплатою зарплат викладачам та стипендій студентам. На минулому тижні Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та тоді ще перший заступник міського голови, а нині очільник Житомира Сергій Сухомлин, зустрілися з керівництвом та викладачами для обговорення проблематики.

«Колектив звернувся з проханням допомогти у вирішенні питання виплати заборгованості по стипендіям студентам та заробітній платі викладачам за вересень-жовтень 2015 року. Проблема перехідного етапу інституту від Міносвіти до Міноборони пов’язана з реформою серед вузів», – розповів Геннадій Зубко.

В середу, 18 листопада Кабінет міністрів перерозподілив кошти для виплат стипендій та зарплат студентам і викладачам Житомирського військового інституту ім. С. Корольова. Також виділено кошти на оплату комунальних послуг та енергоносіїв і на грошову допомогу дітям-сиротам, які навчаються в інституті.

«Задача міської влади допомагати своїм мешканцям навіть у тих питаннях, які не стосуються її на пряму. Хоча військовий інститут підпадає під юрисдикцією Міністерства оборони, але це учбовий заклад територіально знаходить ся у Житомирі, це наші студенти та викладачі. Ми не маємо права їх залишити без стипендій чи зарплатні» – говорить міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Також мер міста зазначає, що гостро стоїть питання з виплатою зарплат вчителям та медичним працівникам Житомира і констатує, що на одинці зі своїми проблемами вони не залишаться.