В Житомирській ОДА воїну АТО вручили ключі від квартири

4 листопада голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський вручив ордер та ключі від квартири воїну Сергію Гордійчуку. повідомляють в ОДА.

«Держава у величезному боргу перед Вами, Сергію. Саме Ви не словом, а ділом захищати Батьківщину, її незалежність, волю, суверенітет і територіальну цілісність. Забезпеченість житлом учасників АТО є символом ставлення держави до наших героїв-воїнів», – сказав Машковський.

Сергій Гордійчук, інвалід ІІ групи з числа учасників АТО, перебував на квартирному обліку при виконавчому комітеті Колодянської сільської ради Новоград-Волинського району з 24.03.2015 разом із дружиною, сином та донькою.

Відповідно до договору купівлі-продажу квартири від 24.09.2015 Гордійчуку Сергію придбано 3-кімнатну квартиру за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, буд. 4, кв. 9 загальною площею 54,6 кв. м, житловою площею 35,7 кв. м, вартістю 680 тис. грн.

Загалом, як повідомляють в ОДА, станом на 04.11.2015 в Житомирській області придбано 37 квартир для забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідів ІІ групи з числа учасників АТО. До кінця року планується придбати ще 22 квартири.

На сьогодні, твердять в адміністрації, Житомирська область посідає перше місце в Україні за кількістю придбаного житла.