Житомирська поліція розукує 13-річного підлітка, який пропав три дні тому

4 листопада поїхав на навчання у Радомишльський район, однак у школі не з’явився житель м. Новограда-Волинського Артем Бойко. Додому хлопець теж не повернувся. Правоохоронці розшукують школяра та просять громадян допомогти встановити його місце знаходження.

Хлопець проживає в м. Новограді-Волинському, а навчається в 7 класі реабілітаційної загальноосвітньої школи в с. Потіївці Радомишльського району.

4 листопада близько 14.00 він поїхав на навчання та до теперішнього часу його місце знаходження не відомо. За деякими даними, цього ж дня хлопця бачили у м. Житомирі, він мав намір поїхати додому.

Прикмети Артема: на вигляд 13-14 років, зріст 165 см, середньої тілобудови, волосся чорного кольору, коротке.

Особливі прикмети: Артем шкутильгає на праву ногу, на ногах є шрами від опіків.

Був одягнений: у темно-синю куртку з двома сірими смужками спереду, чорні штани з білими смугами, червону кофту з надписом «Адідас», чорну кепку, черевики бежевого кольору.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Артема Бойка, повідомте до поліції за телефонами: у Житомирі (0412) 37-23-21, у Новограді-Волинському (04141) 5-22-25, на спецлінію «102» або зверніться до найближчого територіального підрозділу Національної поліції.