​Антикорупційне бюро почало розслідування ситуації навколо «Житомирських ласощів»

За заявою власника Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ» Ігоря Бойка Національне антикорупційне бюро (НАБУ) почало слідство щодо спроби рейдерського захоплення фабрики ТДВ «ЖЛ».

Про це повідомляє Українська правда.

Незаконне заволодіння майном з використанням службового становища інкримінується кільком народним депутатам з «Народного фронту», а також Міністру юстиції Петренку.

Згідно з листом НАБУ від 11 грудня 2015 року, який було адресовано голові спостережної ради ТДВ “ЖЛ” Ігорю Бойку, в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.15 (Замах на злочин) та ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації, вчинене службовою особою з використанням службового становища) Кримінального кодексу України.

В коментарі «Українській Правді» Ігор Бойко заявив, що до спроби рейдерства причетні міністр юстиції Павло Петренко, депутати Ради від “Народного фронту” Сергій Пашинський, Тетяна Чорновол, Вадим Кривенко, Павло Дзюблик, екс-співвласник фабрики Юрій Лещинський, держреєстратор Житомира Лоханчук, екс-директор “Житомирторфа” Олександр Рогаль, начальник департаменту реєстраційної служби при Мін’юсті Сергій Бенедисюк. Усім вказаним особам загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

За словами Бойка, розслідування ведеться за статтею про незаконне заволодіння майном. Він додав, що фабрику відмовляються повернути в держреєстр, рахунки арештовані, а податкова анулювала свідоцтво платника податку.