В Житомирі освітлять вулиці

Виконавчий комітет міської ради надав згоду на реалізацію на території міста Житомира 5 проектів капітального ремонту вуличного освітлення.

Як зауважив міський голова Сергій Сухомлин, дані проекти на загальну суму 7,5 млн грн дозволять замінити старі вуличні світильники на світлодіодні.

«Міністерство екології провело тендери і залишився достатньо великий фінансовий ресурс. Це кошти за Кіотським протоколом. Нам було запропоновано взяти участь у даному проекті. У стислі терміни підготовлено 5 проектів і сьогодні ми їдемо з рішенням виконкому у Міністерство», – зазначив Сергій Сухомлин.

Також міський голова поінформував, що можливо фінансування збільшиться ,тоді місто готове розробити ще декілька проектів.

Проектами передбачено ремонт вуличного освітлення по вул. Щорса (від вул. Київської до вул.Ватутіна), вул. Велика Бердичівська (від майдану Соборного до вул.Жуйка), вул.Перемоги (від майдану Соборного до вул.Ватутіна), вул.Київська (від Соборного майдану до вул.Східна), вул. Котовського (від вул. Перемоги до вул. Східна).