31-річний житомирянин продавав контрафактну горілку у магазинах Львова. Фото

Працівники Управління захисту економіки у Львівський області припинили діяльність бази, де  зберігали фальсифіковану алкогольну продукцію та вилучили велику партію контрафактної горілки, повідомляють львівські поліціянти.

Правоохоронці виявили «базу» у орендованих складських приміщеннях одного з закладів громадського харчування у Шевченківському районі Львова. У подальшому фальсифікований алкоголь зловмисники невеликими партіями реалізовували через мережі роздрібної торгівлі у Львові.

Як встановили правоохоронці, організатором злочинного «бізнесу» є 31-річний мешканець Житомирської області. 

“Під час проведених санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили 1400 пляшок підробленої горілки загальної вартістю понад 75 тисяч гривень. Частина контрафактної продукції зберігалась на складах, інша частина вже була завантажена у автомобілі та готова до відправки у магазини”, – йдеться в повідомленні.

Взірці вилученого фальсифікату відправлено для проведення експертизи. Наразі правоохоронці працюють над встановленням усієї мережі збуту фальсифікованих підакцизних товарів та встановлюють осіб, причетних до скоєння цього злочину. Також встановлюється джерело походження фальсифікованої горілки та акцизних марок із ознаками підробки.

У ході досудового розслідування, відкритого за ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) КК України, правоохоронці провели закупівлю тисячі пляшок фальсифікованої горілки, яку зловмисник продавав як продукцію відомого українського виробника за ціною 31,25 грн. за півлітрову пляшку.