Каплін і Сугоняко через Яценюка можуть піти в справжню опозицію

Не тільки відставки, а і кримінального покарання для Прем’єра та урядовців прийшли вимагати під Верховну Раду активісти «Партії простих людей» та Тарифного Майдану. 

З собою вони принесли виставку кроликів під гаслом “Кролів у клітку, а не в Кабмін”. Лідер політсили народний депутат Сергій Каплін заявив, ще не згорне свій протест після звільнення Яценюка, а домагатиметься розслідування його діяльності.

“Прості люди вимагають не просто відставки. За розвал економіки, знищення народу через соціальний геноцид, провал оборонної стратегії, численні корупційні скандали – тільки тюрма. Ми домагатимемось, щоб почалися розслідувння по 2000 проваджень за заявами Гордієнка. Сьогодні ми принесли 10 кролів і півня на ім’я Аваков. Ми переконані – кролю місце в клітці, а не в Кабміні!”, – наголосив Сергій Каплін.

Мітингарі також принесли із собою бочки, каністри та порожні каструлі – як символ тотального зубожіння українців. Усіх депутатів вони зустрічали барабанним боєм та брязканням, нагадуючи вимоги простих людей.

“Я дуже радий, що нарередодні вся фракція БПП одностайно вирішила голосувати за відставку. Сподіваюся, що решта колег теж не підведуть. Однак попереджаю, якщо далі будуть договорняки, спроби відпустити Арсенія Петровича безкарно – ми – два народні депутати – керівники Партії простих людей Сергій Каплін та Олександр Сугоняко вийдемо із коаліції та створимо справжню, а не підкилимну опозицію”,– додав Каплін.

“Прості люди вимагають відставки Уряду Яценюка, оскільки за 2 роки своєї роботи крім популізму та дешевих лозунгів Камбін більше ні на що не спромігся. Жодної реформи не було проведено, жодного корупціонера не було покарано”, – сказав голова Житомирської обласної організації “Партії простих людей” Роман Давиденко.