Комітет свободи слова звернеться до міністра МВС Авакова щодо скарги журналіста Сергія Фореста

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики направить звернення до міністра МВС Арсена Авакова щодо скарги житомирського журналіста Сергія Фореста про порушення свободи слова. 

Таке рішення було ухвалене на черговому засіданні 3 лютого.

Про це повідомляє сайт osvita.mediasapiens.ua.

З проханням розглянути скаргу Сергія Фореста і звернутися до МВС звернувся народний депутат, член Комітету свободи слова Юрій Павленко. За його словами, до нього по допомогу звернувся житомирський журналіст, член НСЖУ Сергій Форест. На інтерв’ю Сергія Фореста з лідером КПУ Петром Симоненком, яке було оприлюднене 4 грудня 2015 року на сайті «Журнал Житомира», поскаржилася до управління СБУ журналістка та депутатка Житомирської облради від «Самопомочі» Олена Галагуза, яка вважає, що автор порушив закон про декомунізацію, бо оприлюднена розмова велася на тлі комуністичних символів.

Сергій Форест звернувся також з письмовою заявою до Комітету свободи слова, в якій просить розглянути інцидент. «Бо ми на порозі того, що журналістів будуть кидати за грати, якщо їх думка не співпадатиме з думкою влади», – йдеться в заяві Сергія Фореста, який додає, що його викликали на допит на 5 лютого в головне управління національної поліції.

На сайті «Журналу Житомира» і Сергій Форест, і Олена Галагуза значаться серед постійних авторів.

В інтерв’ю Сергія Фореста із Петром Симоненком «Те, кто голосовал за Трудовой кодекс политические мерзавцы» відео вже немає.