Малий бізнес приніс Житомирщині за місяць 34 мільйони гривень

Протягом січня 2016 року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету майже 34,1 млн. грн. єдиного податку.

Тільки у січні поточного року фізичними особами – спрощенцями сплачено 18,3 млн. грн. єдиного податку, що на 4,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За оперативними даними управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області, загалом з початку року в місцеві бюджети Житомирщини надійшло 45,8 млн. грн. єдиного податку від платників – фізичних осіб.

У свою чергу юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, у січні сплатили до бюджету 15,8 млн. грн. єдиного податку. За прогнозними оцінками фахівців, протягом 2016 року буде задекларовано більше 80 млн. грн. єдиного податку. Про це свідчать більше 700 поданих до органів ДФС області декларацій платника єдиного податку ІV групи.

В цілому на Житомирщині зареєстровано 26370 підприємців – фізичних осіб, які працюють на спрощеній системі оподаткування та 3740 суб’єктів господарювання – юридичних осіб – платників єдиного податку ІІІ групи.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області