Мешканцю Житомирщині дали 4 роки за постачання зброї із зони АТО

Апеляційний суд Житомирської області засудив до чотирьох років позбавлення волі мешканця Любарського району, який намагався налагодити канал постачання до регіону зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції, повідомляють в СБУ.

Влітку минулого року співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з поліцією і прокуратурою затримали учасника однієї з місцевих радикальних організацій при спробі збуту бойової зброї та набоїв за дві тисячі доларів США.

Під час обшуків авто та помешкання зловмисника, раніше вже засудженого за вбивство, правоохоронці вилучили модернізований складний автомат Калашникова, пістолет «Selekta» і майже сотню набоїв різного калібру, частина з яких бронебійно-запалювальні.

У грудні минулого року Любарський районний суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, але засудив до умовного терміну.

У зв’язку з невідповідністю покарання вимогам закону прокуратурою було подано апеляційну скаргу. За результатами її розгляду ухвалою Апеляційного суду змінено попередній вирок та призначено правопорушнику більш жорстке покарання.