Житомирський апеляційний суд забов’язав 17 громадян знести будівлі та віддати незаконно отриману землю

У 2009 році посадовими особами Коростишівської райдержадміністрації та управління Держкомзему у районі з порушенням законодавства підписано та видано державні акти на земельні ділянки загальною площею 34 га вартістю понад 1,4 млн. грн., повідомляють в обласній прокуратурі.

Зокрема, 17-ти громадянам надано (кожному по 2 га) земельні наділи для ведення особистого селянського господарства без прийняття відповідних рішень про затвердження землевпорядної документації та передачі земельних ділянок у власність.

Крім того, два громадяни використовували одержану землю не за цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, а побудували будинки та інші споруди.

За результатами розгляду скарги прокуратури області апеляційним судом Житомирської області визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки 17 громадян.

Самочинно збудовані на них будівлі і споруди зобов’язано знести, а землю повернути до земель запасу Квітневої сільської ради Коростишівського району.