Голова Житомирської обласної ради провела особистий прийом громадян

Голова обласної ради Анжеліка Лабунська 25 березня провела особистий прийом громадян. До очільника депутатського корпусу звернулося 15 жителів області.

Зокрема, представники с. Вишпіль Черняхівського району звернулися з питання об’єднання територіальних громад. Вони висловили побажання жителів села приєднатися до м. Житомира.

Анжеліка Лабунська роз’яснила відвідувачам процедуру об’єднання територіальних громад і порадила спочатку провести громадське обговорення та домовитися про об’єднання з Кам’янською сільською радою. Тільки за таких умов можна вирішувати питання приєднання села до обласного центру, – додала вона.

Також на особистий прийом прийшла представниця ромської національної меншини, яка звернулася з проханням надати приміщення для розміщення у ньому дитячого будинку сімейного типу, де будуть виховуватися діти різних національних меншин.

Окрім іншого, до голови обласної ради під час прийому звернулися з питаннями працевлаштування, надання матеріальної допомоги на лікування, незаконного оформлення прибудови тощо.

Анжеліка Лабунська надала відвідувачам детальні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення їхніх питань. Окремі звернення вона направила на виконання відповідним органам.

Вирішення деяких питань очільник обласної ради взяла на особистий контроль.

Priyom2

Priyom3

Priyom4

Priyom5

Прес-служба обласної ради