На Житомирщині волонтери зустрілися із родинами загиблих воїнів АТО

26 березня у Баранівському міському будинку культури ім. А. Пашкевича відбулася зустріч з родинами бійців району, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

10 родин загиблих Героїв разом з представниками влади, громадськості, військовими 30-ї окремої механізованої бригади та небайдужими жителями Баранівського району разом згадали та вшанували пам’ять бійців.

Ініціатором заходу виступила волонтер при Міністерстві оборони України Ірина Баданова. Організайну підтримку забезпечили райдержадміністрація, районна та міська ради, військовий комісаріат Баранівського району, Центр допомоги учасникам АТО при Житомирській облдержадміністрації.

«Ваша втрата – це біль всієї Житомирщини, всієї України. Вона може стихнути, приглушитись, але, на жаль, не пройде ніколи. Ваші сини, брати, чоловіки, батьки віддали найцінніше – життя. І ми завжди будемо пам’ятати їхню жертву. І якщо ми можемо, хоч трішки полегшити ваше життя, допомогти його налагодити – звертайтесь. Якщо вам треба порада чи консультація – звертайтесь. Двері Центру відкриті для всіх, хто потребує допомоги та відповідей», – звернулася до родин загиблих координатор Центру Юлія Толмачова.

Під час зустрічі презентували документальний фільм про тих сміливців району, які загинули в зоні проведення АТО. Ніхто з присутніх не залишився осторонь глибоких переживань після його перегляду.

Емоційні, щирі, схвильовані почуття викликали художні номери концерту-реквієму, які виконали учні Школи мистецтв Баранівського району.

Особливою подією стало вручення ордену «За мужність» ІІІ ступеня Марині Коростинській – вдові загиблого Олександра Коростинського.

Також члени родин загиблих учасників АТО отримали квіти та подарунки від керівництва Баранівського району.

Насамкінець всі запалили свічки пам’яті та вшанували загиблих військових у спільному виконанні «Ave Maria».