Трасу “Житомир-Чернівці” відремонтують

Загальний обсяг фінансування ремонту та будівництва автошляхів в поточному році становитиме близько 14 мільярдів гривень. Уряд планує відремонтувати і побудувати 1700 кілометрів доріг. Про це повідомив у «10 хвилинах» у неділю, 6 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає “Урядовий портал”.

Уряд запланував роботи на наступних автошляхах: Дніпропетровськ-Миколаїв, Одеса-Рені, Стрий-Чернівці, траси Київ-Харків-Довжанський, Київ-Одеса, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. 

Продовжаться відновлювальні роботи на трасах Житомир-Чернівці, Львів-Радехів-Луцьк, Львів-Самбір-Ужгород, , траса Київ-Чоп та траса Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка.

Арсеній Яценюк повідомив, що остаточний перелік всіх автошляхів, які підлягають ремонту і відновленню в поточному році, буде затверджений Урядом на наступному тижні.

«Місцеві бюджети повинні вкласти свою частку в будівництво і відновлення доріг у містах, селах і районах», – додав він.

Для будівництва доріг Главою Уряду був запропонований експеримент – понадпланові надходження на митницях ділились в пропорції 50 на 50.

«Ті 50%, які йшли до місцевого бюджету, безпосередньо відправлялися на будівництво і ремонт доріг в чотирьох областях», – Яценюк.