Житомирські ЗМІ запрошують на тренінг «Інформуй громаду відповідально!»

14-16 квітня 2016 року в заміському комплексі (10 км від м. Вінниця) відбудеться тренінг «Інформуй громаду відповідально!» з питань впровадження децентралізації. 

До участі запрошуються представники ЗМІ, органів влади з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, які обиратимуться на конкурсній основі.

Для участі в тренінгу необхідно до 16:00 п’ятниці, 1 квітня надіслати анкету учасника (додається) на адресу yulia_kulakova@ukr.net. Контактна особа: Кулакова Юлія, тел. (067) 794-86-64.

Організатори забезпечують проживання, харчування та трансфер з м. Вінниця до комплексу «Гостевія».

Метою проекту є підвищення рівня поінформованості населення щодо процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад в умовах євроінтеграції.

В ході тренінгу заплановано проведення 4-х модулів, в рамках яких буде висвітлено європейський досвід запровадження реформ, сучасний стан реформи децентралізації в Україні та перспективи її розширення, а також роль громадськості та медіа в процесі добровільного об’єднання територіальних громад. Крім того, в рамках навчання відбудеться майстер-клас з візуалізації та презентації, як інструментів ефективного висвітлення інформації серед широкого загалу. За результатами тренінгу учасники повинні підготувати матеріали, кращі з яких будуть опубліковані на сайтах організацій-партнерів проекту.

Проект реалізується ВОО МГО «Україна – Польща – Німеччина» спільно з ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» у партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.