Конкурс на кращу концепцію відеоролика про Житомир триває

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради нагадує житомирянам про конкурс на кращу концепцію відеоролика про місто і його мешканців, історію або сьогодення Житомира «Житомире! Я люблю тебе!».

«Це конкурс на ідею, сценарій, концепцію 3-4 хвилинного ролика про наше рідне місто. Наша головна мета – патріотичне виховання молоді, формування позитивного іміджу міста та активної життєвої позиції молоді. Ми завжди підтримуємо творчі ініціативи. Я дуже здивована, що жодної заявки ми не отримали, а термін вже добігає кінця», – зазначає керівник управління Ірина Ковальчук.

За умовами міського конкурсу «Житомире! Я люблю тебе!», учасники мають подати заявки на участь та сценарій відеоролика до 01 травня 2016 року (до управління у справах сім’ї, молоді та спорту, каб.108) або на електронну адресу: ussms@zt.rada.gov.ua.

Деталі і повний текст положення про конкурс за посиланням http://zt-rada.gov.ua/news/p5859

«Хочу наголосити, що відеоролик буде запущено до Дня міста. Загальний призовий фонд складає 60 тис. грн., буде пропорційно розподілено між переможцями. Часу залишилося дуже мало, тож я прошу всіх про поширення інформації. Це наше місто. Давайте кожен зробить свій вклад у його культурний розвиток», – зазначив Матвій Хренов, заступник міського голови з гуманітарних питань

Прес-служба Житомирської міської ради