В травні у Житомирі буде конкурс на нового керівника Держгеокадастру

У Житомирі 22 квітня активістам показали нового в.о. керівника Держгеокадастру у Житомирській області – Музиченка Сергія Юрійовича, керівника одного відділу землеустрою, моніторингу та охорони земель.

Про це у фейсбуці написав громадський активіст Валерій Логінов.

“16 років праці в структурі”, – пише Логінов.

За словами Валерія, активісти. керівництво та влада, напрацювали перші рішення.

“Створюється Комісія при Держгеокадастрі Житомирської області в складі представників головного Геокадастру України, організацій, що підписали Меморандум та інших організацій, що виявляють бажання до співпраці, на умовах паритетності. Оговорюється кандидатури на В.О. Голови Держгеокадастру Житомирської області. Нагадую, що згідно норм законодавства України це є виключно рішення даної державної структури, але керівництво Геокадастру спирається на бачення громади стосовно кандидатів. В перших числах травня головний Держгеокадастр проголосить конкурс на посаду Голови структури в Житомирський області на умовах прозорості та змін до Закону “Про державну службу”, – зазначив Логінов.

Також він зазначив, що рішенням голови Держгеокадастру України скасовуються дозволи львівським студентам на отримання земельних ділянок у Володар-Волинському районі, як такі, що мають корупційні складову.