22 травня у Житомирі пройде фінал “СтудМіс Житомира 2016”

22 травня в 18:30 в облмуздрамтеатрі Житомира пройде конкурс краси “СтудМіс Житомира 2016”, організатором якого є Світлана Невмержицька, яка в 2012 році стала переможницею «СтудМіс Житомира». 

За звання найкрасивішої студентки Житомира змагатиметься 21 конкурсантка. 

Переможниця “СтудМіс Житомира 2016” не тільки отримає корону, багато подарунків та головний титул. Дівчина представлятиме місто Житомир і всю область в цілому на Всеукраїнському конкурсі краси “СтудМіс України”, переможниця якого представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси “Світ Міс Університет “.

Всі бажаючі відвідати це грандіозне свято за детальною інформацією звертайтесь за номером (093) – 542-30-09.

Протягом всього періоду підготовки пройшло багато заходів, які розкривали всі достоїнства учасниць: інтелектуальний конкурс, конкурс талантів, предпоказ учасниць. 

Також варто відзначити, що з кожним роком проведення регіонального конкурсу “СтудМіс”, організатори роблять не тільки розважальним, але й все більш соціально значущим.

Так, конкурсантки приєдналися до акції “Зробимо Україну чистою” в місті Житомирі. А нещодавно, 13 травня, номінатки конкурсу відвідали Обласний будинок дитини, де зараз допомоги та догляду вимагає 74 дитини у віці від 0 до 4-х років. 

Організатор конкурсу – Світлана Невмержицька впевнена, що такі акції для дітей потрібні постійно, тому красуні і надалі приділятимуть увагу дитячим будинкам.