Порошенко під Житомиром дивився, як навчаються десантники. Фото

На Житомирщині  27 травня побував Президент України Петро Порошенко, повідомляють в ОДА.

Президент відвідав загальновійськовий полігон ВДВ.

Саме там зараз проходять збори з сержантським (старшинським) складом ЗСУ. Учасники зборів підвищують свій рівень готовності до виконання обов’язків. Інструкторами є учасники АТО. Крім того, своїм досвідом діляться і військовослужбовці інших країн: Великобританії, США, Канади та Литви.

У Навчальному центрі ВДВ керівництву продемонстрували, як проводяться заняття з тактичної та вогневої підготовки сержантського складу.

Після огляду виконання вправ стрільб і тактичної підготовки Петро Порошенко зустрівся з військовослужбовцями.

«Створення професійного сержантського корпусу є важливим елементом трансформації національного війська, яке має надзвичайно важливе значення для перемоги у війні проти агресора», – зазначив Президент України.

Петро Порошенко наголосив: «Я пишаюся кожним українським військовим, пишаюся країною, яка справляє таке враження на наших партнерів. Я дуже дякую вам, що ми разом».

Також на зустрічі Президент Петро Порошенко дав доручення Міністру оборони Степану Полтораку підвищити грошове забезпечення сержантського складу ЗСУ та спрямувати не менше 50 млн грн на полігон підготовки спецназу у Бердичеві, щоб забезпечити умови житла та підготовки сержантського складу.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено дванадцять старшин, сержантів і прапорщиків, одного сержанта – медаллю «За військову службу Україні» та ще одного старшину – медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня.