Село на Житомирщині може отримати звання Неймовірного

В травні стартував перший етап – півфінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2016». Серед номінантів значиться і село Стремигород Коростенського району Житомирської області.

З 29 травня по 1 червня редакція інтернет-видання AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино і оголосить 10 сіл-претендентів, які пройдуть у фінал конкурсу. Усі відвідувачі сайту мають змогу віддати голос за село, яке на їх думку є найрозвиненішим та зручнішим для життя.

Депутатка Житомирської обласної ради Ірина Костюшко закликає усіх до голосування та підтримки області: «Село Стремигород Коростенського району, де мій округ, і моя агрокомпанія «Зоря», потрапило до числа тих, хто є найпрогресивнішими у своєму розвитку на теренах України. На мою думку, в цьому велика заслуга того, що компанія соціально-відповідальна, є робочі місця, на селі створено спортивну команду «Зоря» і творче об’єднання вокальної групи «Льоноцвіт». Ми постійно розвиваємось та працюємо над тим, аби відроджувати села нашого краю. Разом з цим весь час працюємо над подальшим розвитком галузі льонарства, котра і змінила стан речей в селі, на краще».

Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради за 12-бальною шкалою оцінює села-конкурсанти. Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 28 травня (включно).

Підтримати село з Житомирщини можна за посиланням: 

http://agroportal.ua/publishing/konkurs/polufinal-…

Усього на участь у конкурсі відібрали 20 сіл з усієї України.

Афішу конкурсу організатори написали російською мовою.