Сергій Машковський повідомив про нові соціальні об’єкти на Житомирщині

Вчора на засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку при Мінрегіонбуді Житомирська область успішно захистила проекти, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський.

«Зокрема, в цьому році у містах, громадах та районах Житомирщини буде відреставровано та утеплено 11 шкіл, 4 дитячі садочки, 3 спортивні заклади, 2 медичні заклади, 2 гідротехнічні споруди, заклад культури та приміщення пожежної охорони. Також буде проведено капітальний ремонт освітлення 10 вулиць в місті Житомирі (зі встановленням електрозберігаючих ламп) та проведено реконструкцію футбольного поля та благоустрій території на центральному стадіоні «Полісся», – зазначив керівник області.

З Державного фонду регіонального розвитку на це виділено 109 млн грн та 14 млн грн – з місцевих бюджетів.

«Людям потрібні нормальні дороги, лікарні, дитячі садки, школи, робочі місця в тому населеному пункті, де вони живуть. Тому відновлення об’єктів соціальної сфери – наш пріоритет на сьогодні»,– резюмував Сергій Машковський.

Нагадаємо, що у 2015 році Житомирщина реалізувала 75 інвестиційних проектів. Зокрема, було придбано 24 шкільні автобуси, проводилися реконструкція (технічне переоснащення) 26 котелень із встановленням твердопаливних котлів, будівництво та реконструкція 7 об’єктів водопостачання та водовідведення, 12 закладів освіти, 2 закладів культури, 3 закладів спорту, 1 полігону побутових відходів.