У Житомирі перші пацієнти пройшли безкоштовне обстеження на державному МРТ

2 червня у Житомирі в обласній клінічній лікарні імені Гербачевського відбулося відкриття довгоочікуваного державного МРТ.

Фірма постачальник прислала своїх фахівців для проведення робіт з сертифікації та розблокування магнітно-резонансного томографа.

“В 2013-му році було виділено 16 мільйонів на закупівлю МРТ. Затримка була, я вважаю владою, мабуть, інтереси, все ж таки, були інші, мабуть, не інтереси громади, а саме власні інтереси. Чому? Тому що багато було звернення від самих приватників, які використовували свої ж МРТ в своїх цілях, звичайно, а громаді нічого не залишалося – лише платити ту суму, яку називали приватні структури, – каже заступник голови Житомирської районної ради Олег Білецький.

“Я надіслав листа фірмі-постачальнику з проханням, щоб вони розблокували нам магнітно-резонансний томограф і запустили його в роботу. Фірма, не дивлячись на те, що їм не заплатили, наділала відповідь, що 2 червня вони приїдуть і розблокують”, – каже громадський діяч Олександр Коцюбко.

2 червня фахівці фірми прибули в Житомир. На відкриття нового магнітно-резонансного томографа прибули представники громадськості, воїни-фронтовики, журналісти.

Перша пацієнтка пройшла безкоштовне обстеження на МРТ.

У Житомирі працює 5 приватних МРТ.

Безкоштовний МРТ працюватиме 24 години на добу.

Фронтовики попереджають приватників: якщо ті зламають безкоштовний МРТ, то вони будуть відповідати за законом і гроші їм не допоможуть.