Військова прокуратура досліджує обставини смерті солдата з Олевського району

У Головному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві 31 травня помер призваний за мобілізацією військовослужбовець військової частини – польова пошта В4126 солдат Тимощук І.П з Олевського району (с. Лопатичі), який перебував на лікуванні.

Рідні загиблого 32-річного хлопця стверджують, що Ігора жорстоко побили у військовій частині, внаслідок чого він помер. Проте у військовій частині, яка намагається сховати правду, стверджують, що хлопець “випадково” впав на умивальник.

У прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України інформують, що 01.06.2016 військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України за повідомленням командування вказаної військової частини до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом можливих протиправних дій командування військової частини, внаслідок чого загинув підлеглий військовослужбовець, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 426-1 КК України (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень в умовах особливого періоду).

Окрім цього, 01.06.2016 за повідомленням Головного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» слідчим відділом Печерського управління Національної поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 1 ст. 115 КК України за фактом смерті вказаного військовослужбовця у медичному закладі. Враховуючи те, що мова йде про смерть однієї і тієї ж особи, вирішується питання про об’єднання вказаних кримінальних проваджень.

“Досліджуються обставини можливих позастатутних відносин до цього військовослужбовця. У ході досудового розслідування буде перевірено також законність дій командування військової частини на предмет можливого приховування факту та обставин отримання тілесних ушкоджень військовослужбовцем, що потягли його смерть у медичному закладі. З метою більш ефективної організації досудового розслідування 02.06.16 кримінальне провадження за фактом смерті Тимощука І.П. передано до слідчого відділу військової прокуратури Центрального регіону України. Слідство триває”, – йдеться у повідомленні прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.

Відео – ТСН