Житомиряни три дні фестивалитимуть на “Jazzomir-2016”

У Житомирі 10-12 червня відбудеться джаз-фест “Jazzomir-2016“.

Про це повідомляє сайт 1.zt.ua.

“Цьогорічний фестиваль суто українського складу, без закордонних зірок. Але різнобарв’я стилів джазової музики, як і очікують слухачі-глядачі від саме фестивального формату, буде в широкому спектрі варіантів, – розповідають організатори заходу.

Готуйтесь, до Вашої уваги: діксіленд 30-х років від житомирського бенду «Cristall – Dixie», етно-джаз від тріо «KoloOlo» з Києва, ф’южн-джаз від ще одного житомирського колективу «O. K. Band», авторський джаз від тріо Віктора Соломіна (Київ), ретроспектива ліричної класики джазу 60-80-х в сучасному аранжуванні від перфоманс-вокалістки Інеси Іваницької в супроводі зіркового тріо джаз-піаніста світового рівня Павла Шепети, шалений свінг від улюбленців танцювальних клубів по всій Україні «The Hypnotunez» (Вінниця) і на завершення- ексклюзивна авторська програма португальською, французькою, англійською, армянською та українською мовами від феєричної Лаури Марті (за роялем – віртуозна українська джаз-піаністка – Наталія Лебедєва).

Щодо інструментарія: крім класично- джазового звучання рояля, контрабаса,гітари, саксофону та ударних, несподіваними навіть для гурманів джазу будуть домра, бандура, кларнет, тромбон та оригінальні перкусії.

Кожен з трьох концертів крім обов’язкової програми передбачає вільну джем- частину, де житомирські музиканти зможуть вийти на сцену і долучитись до створення такого рідкого дива – джаз-фестивалю в Житомирі”.

Квитки в касах Філармонії т. 22-13-57.