Анжеліка Лабунська відвідала свято 260-ї річниці коронації Ікони Матері Божої Бердичівської

Громада Римсько-Католицької Церкви 17 липня відзначила 260-річчя з дня коронації Ікони Матері Божої Бердичівської. Тисячі паломників з Молдови, Росії, Польщі, Білорусі та України прийшли в Бердичів, аби звернутися з молитвою до Божої Матері і попросити про припинення війни, яка призводить до смерті найближчих людей і збіднює нашу країну.

Серед численних гостей свята була й голова обласної ради Анжеліка Лабунська. Вона приїхала, аби віддати шану громаді Римсько-Католицької Церкви і попросити у своїй молитві до Матері Божої миру для України, щастя та любові для українців.

На питання бердичівських журналістів про особисту інтенцію у молитві Анжеліки Лабунської, голова обласної ради відповіла: «У моєму серці назавжди викарбувались слова Любомира Гузара, який казав, що Україні не вистачає труда, щоб стати європейською державою. Тому, на його думку, потрібно в людях виховувати вчитися думати і працювати над собою. Саме про це у молитві я просила Матір Божу, аби влада працювала для людей, а люди, коли бачать, що представники влади живуть не вірно, перешкоджали їм це робити. Я просила Матір Божу, щоб українці перестали бути байдужими до свого майбутнього і «словом і ділом» спонукали владу до європейських чеснот і цінностей».

lab1

lab2

lab3

lab4

lab5

labglav

Прес-служба обласної ради