Цифрове інтерактивне телебачення

Цифрове інтерактивне телебачення – це різновид послуг платного телебачення, яка базується на системі контролю доступу, що дозволяє будувати абсолютно нові “відносини” між оператором та абонентом. 

При виборі такої послуги абонент перестає бути пасивним глядачем, які отримують потік інформації, яка транслюється численними каналами. З цього моменту він сам вирішує, коли, що і за які гроші він буде дивитися. Ну і, звичайно, необхідною умовою функціонування інтерактивного телебачення є інфраструктура, що забезпечує зворотний зв’язок з абонентами. Поєднуючи сучасні телевізійні технології з можливостями Інтернету, інтерактивне телебачення надає своїм користувачам досить широкі можливості:

iptv

1. вибирати для перегляду передачу або фільм з великою відеотеки (частота оновлення та обсяг відеотеки не обмежені і визначаються тільки бажанням абонента)

2. дивитися програми центрального, кабельного або супутникового ТБ не за розкладом, а в зручний для абонента час (при цьому передбачається “вирізка” звичайної реклами)

3. грати в індивідуальні та мережеві ігри (в тому числі і на гроші в інтерактивному казино)

4. “спілкуватися” за допомогою телеекрану з телефонними співрозмовниками абонента (можна також влаштовувати цілі телевізійно-телефонні конференції)

5. заздалегідь визначати тематику одержуваних новин (оформляючи підписку на їх блоки)

6. отримувати швидкісний доступ до мережі Інтернет безпосередньо на екрані

І це – далеко не всі “принади” телевізійного інтерактиву.

Резюмуємо. Будете ви підключати інтерактивне телебачення або залишите все як є – вирішувати вам. Але якщо вже ви проводите свій дорогоцінний час перед телевізором – так нехай медіа – контент, споживаний вами буде належної якості і потрібного саме вам змісту.