​На Житомирщині засуджено двох військовослужбовців за викрадення військового майна

За матеріалами Управління СБУ в Житомирській області до кримінальної відповідальності притягнуто командирів двох взводів батальйону забезпечення однієї з військових частин регіону.

Зловмисники міняли призначену для ремонту чи розбору на запасні частини автомобільну техніку на старішу, а новішу привласнювали.

Для приховування фактів підміни вони перебивали ідентифікаційні номери на автівках, використовуючи для цього цифрові і буквені ударні клейма, що знаходилися на відповідальному зберіганні у військовій частині.

Вироком Житомирського районного суду Житомирської області командира взводу забезпечення військової частини визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 410 (викрадення військового майна військовослужбовцем шляхом шахрайства), ч. 4 ст. 27, ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років із іспитовим строком один рік.

Його спільника – командира взводу обслуговування та ремонту автомобільної техніки – визнано винним за ст. 290 КК України і оштрафовано на 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-група УСБ України в Житомирській області