“Пливи віночок за водою” – у Житомирі відсвяткують Купала

У середу, 6 липня, на центральному пляжі у Гідропарку відсвяткують Купала.

Про це повідомляють в міській раді.

Програма матиме назву “Пливи віночок за водою”.

16:00 Святкові майданчики на центральній алеї Гідропарку:

«Поліська вишенька» – міні-фестиваль гумористів та вареників з вишнею (різноманітна випічки з вишнею). Призовий фонд – відерце вишень або консервована продукція з вишень). Офіційний напій свята – вишневий компот. Виступ троїстих музик.

«Купальський шалаш» – виставка-продаж меду. У шалаші – загадкова атмосфера, шоу «старої циганки» з жартівливим гаданням, гра на гітарі, невелике вогнище.

«Майстер-клас з заплітання дівочої коси» – перукарі, практиканти, студенти. Конкурс на найдовшу косу серед дівчат міста. Виступ молодіжних гуртів, бардів.

18:00 Конкурс краси “Купальська царівна”

У програмі – конкурсні завдання, виступ атлетів, демонстрація літньої колекції одягу від Житомирських дизайнерів, показові дефіле юних дизайнерів, концертна програма.

19:00 Виступ студії східного танцю «Аміда»

19:30 Концерт творчих колективів міста та області

21:00 – 22:00 Театралізоване обрядове дійство з елементами традиційної обрядовості та видовищними номерами: пірошоу, файєршоу, шоу легких літаків. Додаткові ефекти на воді: відтворення з легких матеріалів купальського вінка зі стрічками. Запалення квітки папороті в центрі вінка на воді.

Соціальний проект свята

Залучення до свята людей з обмеженими можливостями – УТОГ, УТОС, інших організацій, які плетуть вінки для всіх бажаючих (матеріал-тонкий шпагат з льону та гілочки верби). Вінки роздаються усім, хто прийде в Гідропарк.

  • Майстер-клас з плетіння купальських віночків.
  • Виступ фольклорного ансамблю «Джерельце».
  • Флеш-моб з віночками перед театралізацією для активізації глядача, створення атмосфери безпосередньої участі в дійстві.