У Житомирському військовому інституті ім. Корольова призначили нового керівника

У Житомирському військовому інституті ім. С. П. Корольова Міністр оборони України Степан Полторак представив особовому складу нового керівника закладу – генерал-майора Олександра Левченка. 

Про це повідомляють на сайті Житомирської обласної ради.

У представленні взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Сергій Машковський та його заступник Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин.

Степан Полторак зазначив, що Олександр Левченко має величезний досвід. Він працював в головному управлінні розвідки, має досвід роботи у військах і є учасником бойових дій.

«З початку російської агресії військові навчальні заклади зіграли дуже велику роль – їхні навчальні центри приступили до підготовки мобілізованих. Одним із таких закладів став військовий інститут ім. С. П. Корольова. Сьогодні керівному складу інституту я поставлю завдання щодо його подальшого розвитку, наголосив Степан Полторак, – Заклад має великий потенціал, але необхідно змінювати як методичну підготовку, так і кількість спеціальностей, треба покращувати навчально-матеріальну базу, давати можливість викладачам вчитися та отримувати досвід не лише в Україні, а й за кордоном. Впродовж року інститут має стати одним з провідних у державі. Таке завдання я ставлю керівництву вищого навчального закладу, і я впевнений, що завдяки наполегливій праці цього можна добитися».

Міністр оборони України вручив кращим курсантам інституту нагороди та відзнаки.

Потому керівництво обласної ради та облдержадміністрації разом з Степаном Полтораком відвідали військовий шпиталь, де кращі медичні працівники також отримали нагороди та відзнаки Міністра оборони України.