Житомирська влада зустрілась з австрійцями, які готові вкласти в місто 5 мільйонів євро

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин 26 липня зустрілись з представниками австрійської компанії «Хірш Серво», повідомляють в ОДА.

Компанія працює у десяти країнах світу і спеціалізується на виготовленні виробів з пінополістиролу, ізолюючих матеріалів та обладнання HIRSCH.

«Житомирщина може зацікавити інвесторів не лише своїм промисловим потенціалом. Ми визначили головні напрямки розвитку: транспортну інфраструктуру і логістику. У Житомира вигідне географічне розташування. Це дає нам можливість експортувати товари у Європу», – зазначив Сергій Машковський.

Сергій Сухомлин наголосив, що жодної бюрократії чи перепон в роботі з боку міської влади не буде та відзначив, що в Житомирі вже успішно працюють компанії з європейськими інвестиціями.

Після перемовин представники компанії HIRSCH поїхали оглядати майданчики, де може бути створено їх підприємство.

У м. Житомир компанія планує займатись виготовленням фасадних плит з пінопласту та упаковки для побутової техніки. Обсяг залучених інвестицій становитиме 5 млн. євро. Передбачається створення 80-90 нових робочих місць.