Житомирський триатлет Мартиненко посів 5-те місце на етапі Кубка Європи зі спринту

В Тарту відбувся традиційний етап Кубка Європи зі спринту. На цих змаганнях під прапорами України виступили двоє спортсменів – вихованці житомирської школи триатлону Єгор Мартиненко та Анна Абдулова.

У змаганні чоловіків Єгор Мартиненко фінішував на 5-му місці з відставанням від лідера в 30 секунд. І якби не штраф, який отримав Єгор – бути йому серед трійки призерів, а то і переможцем етапу Кубка Європи! Свою чергою, Анна Абдулова показала 8-й результат.

Нагадаємо, що у 2013-му році Юлія Єлістратова вигравала цей етап Кубка Європи, а разом з нею в Тарту непогані результати продемонстрували ціла низка українських триатлетів, – повідомляє сайт ФТУ.