До Дня Незалежності України: Житомирщині встановили “СІРИЙ” рівень терористичної загрози

Звернення Управління СБУ до мешканців і гостей Житомирщини.

“Управління СБУ в Житомирській області звертається до мешканців і гостей регіону, громадських об’єднань та організацій з проханням діяти спільно, щоб запобігти можливим провокаціям напередодні і під час проведення урочистостей з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

Відповідно до встановленого для Житомирщини «СІРОГО» (можлива загроза)» – за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту) рівня терористичної загрози, співробітники правоохоронних органів несуть службу в посиленому режимі. Сили і засоби, залучені до державної антитерористичної системи, перебувають у постійній готовності. Реалізується комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних чи диверсійних проявів у регіоні.

Переконливо просимо не піддаватися на можливі провокації та одразу повідомляти правоохоронні органи про прибуття чи перебування в регіоні підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності.

Ваших повідомлень чекають цілодобово за «телефоном довіри» Управління СБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52 та у громадській приймальні УСБУ за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 7.

Усю інформацію, яка надійде, обов`язково буде перевірено і, згідно з чинним законодавством, вжито відповідних заходів.

Віримо: разом ми можемо зберегти спокій, мир і стабільність у нашому регіоні!”

Прес-група УСБ України в Житомирській області