​Epolets, Гуцул Каліпсо, Остров Добрых Надежд гратимуть в Житомирі на фестивалі «Голова-галоша»

З початком осені, з першим осіннім холодком все навколо починає майорить грайливим різнобарв’ям, і настрій відповідний.

Але не варто сумувати про закінчення активного літнього відпочинку: весь драйв попереду! Зустрічай осінь- 2016 без депресії!

Відтепер фестивальний рух дійшов і до Житомира, цієї осені планується фестиваль всеукраїнського масштабу.

24 вересня – прекрасний час, щоб зачепити ще шматочок сонця та зарядитися приємними емоціями на весь рік; саме з цією метою у літньому театрі «Ракушка» відбудеться мистецько-просвітницький фестиваль «Голова-галоша». 

Організатор фестивалю –рекламна агенція «Кран».

Фестиваль орієнтований на молодь, дорослих та дітей та поєднує в собі: музичну програму, майстер-класи, ярмарку, handmade майстерню, chillout зону, виступи митців, алею здоров’я, спортивний майданчик, майстерню танців, квести, дитячий майданик, фаєр-шоу, барахолка, фотосушка, 15 направлень.

Крім того, в рамках фестивалю працюватиме футкорд, лаунж-зона,фото-зона.

Хедлайнери фестивалю: Музичний гурт Epolets, Гуцул Каліпсо, Остров Добрых Надежд.

Також у програму фестивалю включені музичні гурти: «Разом ліпше», «ZERNO», «Retro21»,«The Heartbeats». Продаж квитків стартує з 25 серпня у мережі закладів «Челентано».

Дійство буде маштабним та феєричним, очікувана аудиторія фестивалю 5500-7000 відвідувачів. Драйв, задоволення та приємні емоції – гарантовані.

Висловлюємо подяку компанії «Mister.Am», котра забажала бути генеральним спонсором фестивалю; завдяки їм ми маємо змогу запросити відомі українські музичні колективи, які додадуть фестивалю масовості, та всеукраїнського масштабу.

Організатори фестивалю пропонують компаніям та підприємствам долучитись до спонсорства нашого дійства. Це забезпечить вам підтримку іміджу та лояльність постійних та нових клієнтів.

Контактна особа: Оксана Супруненко – 098 22 57 180, oksana@ra-kran.com.ua

Якщо ви бажаєте безпосередньо долучитися до проведення фестивалю «Голова-галоша», то можете стати волонтером заходу, набратись незабутнього досвіду, познайомитись з багатьма відомими та креативними людьми. Для цього Вам потрібно лише заповнити заяву-учасника фестивалю, а після завершення фестивалю ви отримаєте волонтерський сертифікат.

Проводьте свій вільний час з користю та насолодою, заряджайтесь енергією та натхненням, наповніть себе творчими ідеями та силами для їх реалізації.

Контактна особа: Дар’я Закусило – 097 18 24 225 dasha@ra-kran.com.ua

Слідкуйте за інформацією та анонсами у наших спільнотах.

http://golova-galosha.com.ua

https://www.facebook.com/golovagalosha/

https://vk.com/golovagalosha

P.S.Ти голова чи ти Галоша?