Мешканка Малина стала екогероєм

Кожен може зробити рідне місто чистим і комфортним, переконана наша землячка Ольга Гура. 

Її ідея облаштування лісопарку «Вересковий» в Малині перемогла на національному конкурсі «Будуймо ЕКО Україну разом!». У Малині з’явилася екологічна зона з рідкісними видами рослин, ліхтарями на сонячних батареях, урнами для сміття та пташиними годівницями.  

Як стати «екогероем», розповідає сама Ольга.

– Розкажіть, будь ласка, ким ви працюєте, чим захоплюєтеся.

– Працюю в сфері виробництва захищеного паперу. Також я помічник депутата з питань екології. Багато часу приділяю творчості – пишу пісні і казки.

– Це ваш перший екологічний проект?

– Перший в сфері збереження і відновлення екосистем. А до цього я вже отримувала грант на установку сонячного колектора для міської районної лікарні, була волонтером з благоустрою парку «Фабричний».

– Як з’явилася ідея екопарку «Вересковий»?

– Це почалося кілька років тому. Я дуже люблю природу, живу поруч з лісом. Мені було важко бачити, в якому він опинився жахливому стані. Подумала, що непогано було б зробити там лісопарк, привести все в порядок. А потім виграла грант на благоустрій. Продовжую доглядати за цією територією і сьогодні.

– Чи є у вас ідеї для нових проектів?

– Так, у городян є ще одне улюблене місце для відпочинку – Коса. Воно, по суті, занедбане і забруднення. Але там можна створити прекрасний гідропарк, встановити урни для сміття, огородити територію шлагбаумами, підвести освітлення, облаштувати місця для багать. Допомогти місту стати чистим і екологічним легко, потрібно лише захотіти!