На Житомирщині після падіння з мотузкового атракціону помер хлопець

На Житомирщині на мотузковому атракціоні загинув 16-річний Владислав Гриценко, який працював там інструктором. Вже встановлено, що хлопець не був оформлений на роботу офіційно, а навчання з інструкторами ніхто не проводив, ідеться в сюжетіТСН.19:30.

Юнак проводив через смугу перешкод 10-річну дівчинку. Вони майже дійшли до фінішу, дівчинка спустилась, а Влад зірвався з 8-метрової висоти і впав вниз головою на асфальт. У лікарні констатували відкриту черепно-мозкову травму та перелом основи черепа. Слідчі кажуть, що хлопець загинув через несправне кріплення.

“Карабін був несправний. Він надламався, вискочив з тросу і хлопець упав”, – пояснив слідчий поліції Ігор Іщук. Колишній інструктор атракціону Тетяна Бігун каже, що на роботу брали переважно неповнолітніх, і правильно проходити трасу їх ніхто не вчив.

“Ніякі інструктажі ніхто не проводив. Ти прийшов, ти сам собі пробуєш вдягатися, тобто нічого ніхто не показує, ти сам пробуєш на собі“, – твердить вона.

Мати загиблого хлопця Любов Остринська каже, що на атракціоні не було навіть дорослих, які б контролювали неповнолітніх інструкторів.

“Не було дорослої людини, яка б перевіряла карабіни, яка б дивилась, що вони беруть шлем. Чому без жодної техніки безпеки?“, – обурена вона.

Після трагічного випадку від атракціону відхрещуються всі, кому він міг би належати. Торік його встановили рівненські підприємці.

“Минулого року я там працював, цього року я там не працюю, там працює інша людина”, – каже Віталій Шикула.

У міськраді Новограда-Волинського називають ім’я людини, з якою підписали угоду про тимчасове розміщення атракціону.

“Було складено договір з приватним підприємцем Іванченком Дмитром Володимировичем“, – твердить віце-мер Оксана Гвоздецька. Але сам підприємець категорично відмовляється од власності.

“Я не брав в оренду цих атракціонів, грошей не отримував і не провадив там жодної підприємницької діяльності. Ось і все, що я можу заявити”, – пояснив він телефоном.

У поліції переконують, що справжнього власника таки знайдуть і відповідальності йому не уникнути. Усе спорядження атракціону відправили на експертизу. Наразі він закритий. Після смертельного випадку міська влада планує його демонтувати.