На Житомирщині в Роставиці втопився житель Хмельницької області

17 серпня надзвичайники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Ружин вилучили тіло чоловіка з р. Роставиця. Протягом трьох днів проводилися пошуки 29-річного загиблого.

Як з’ясувалося, 15 серпня мешканець Хмельницької області, який приїхав до родичів у гості, вирішив піти скупатися в річці. Протягом тривалого часу він плавав, але згодом пірнув і більше не винирнув. Товариші чоловіка розуміючи, що самотужки його не врятують, викликали рятувальників.

Глибина водойми місцями коливається від 2 до 3 м. Бійці ДСНС прийшли до висновку, що без спеціального спорядження пошуки потопельника неможливі. Тому до роботи були залучені водолази аварійно-рятувальної служби на воді. Проте через сильну замуленість водойми вони не змогли виявити потопельника.

Лише на третій день, коли тіло чоловіка опинилося на поверхні води, бійці ДСНС на човні дістались до загиблого. За допомогою рятувальної мотузки вони обв’язали його тіло та відбуксирували до берега. Там вони передали його до рук правоохоронців.

Рятувальники закликають! Не заходьте у воду в незнайомому місці. Відпочивати треба тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше перебувати на воді у світлу пору доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Перед тим як зайти у водойму, перевірте дно. У більшості випадків тонуть люди, котрі вміють плавати, і самовпевнено запливають далеко від берега. Ніколи не йдіть купатися у стані алкогольного сп’яніння. Це найчастіше призводить до загибелі людей на воді.

У ДСНС у Житомирській області