У Ріо-де-Жанейро відбувся офіційний прийом на честь української олімпійської збірної

9 серпня 2016 року, Ріо-де-Жанейро, Бразилія. На честь української олімпійської збірної в Сімейному домі P&G відбувся офіційний прийом. 

Серед міжнародних гостей та уболівальників з України були і сім’ї наших олімпійців. Почесними господарями заходу стали президент Національного олімпійського комітету Сергій Назарович Бубка, почесний президент МОК Жак Рогге і генеральний директор P&G з маркетингу Філ Данкан.

«Успіх дітей нерозривно пов’язаний з тим, що батьки вклали в них в перші роки життя, а також з унікальною силою материнської підтримки і любові. Ми пишаємося нашими спортсменами та їхніми батьками. Чудово, що родини наших олімпійців мають таку підтримку, як Сімейний дім P&G», – зазначив президент НОК С. Н. Бубка.

Гості змогли поринути в атмосферу української гостинності та національного колориту, скуштувати традиційні страви і почути українські пісні.

«Вболівати за свою доньку з трибун для мене найбільша честь. Я передаю Олі всі свої сили і молюся за неї. Сподіваюся, моя близькість допомагає їй і підтримує. У Ріо чудово, всі дуже гостинні і доброзичливі, особливо в Сімейному домі P&G, де можна відпочити морально і фізично між змаганнями», – поділилася Ірина, мама Олі Харлан і посол програми «Дякую, мамо!» в Україні.